Leírás és Paraméterek
A Mecsek Kisvirágú füzike tea vizelethajtó, és prosztata bántalmak panaszainak enyhítésére is jól alkalmazható.
A kisvirágú füzike a prosztata karbantartója. A népi gyógyászatban a prosztata megnagyobbodás okozta vizelési panaszok csökkentésére alkalmazzák hosszú idő óta eredményesen.
Negyvenéves kor felett megelőzés céljából, minden férfinak rendszeresen kellene fogyasztania, legalább heti egy alkalommal. A kialakult prosztata problémánál napi egy csészével kell meginni. Rendszeres használatával a prosztata-megnagyobbodás nem válik rosszindulatú daganattá!
A kisvirágú füzike csökkenti az éjszakai vizelések számát, lehetővé téve a nyugodt pihenést. Az ürített vizelet mennyiségét is növeli.
Gyulladáscsökkentő hatása miatt hólyaggyulladás, hólyagműködési elégtelenség esetén is kiválóan használható.
Folyamatosan fogyasztható, hozzászokni nem lehet. Ismert káros mellékhatása nincs.
Elkészítése: csészénként egy teafiltert forrázz le, majd hagyd állni 15-20 percig. Ízesítve vagy üresen, de mindenképpen reggel, éhgyomorra fogyaszd el.
Gyártó - Mecsek-Drog Kft. | |
Kiszerelés - 25 g (25x1 g) |
Vélemények
Tájékoztatás
Tájékoztatás - A törvényi előírásnak megfelelően, szeretnénk az alábbiakra felhívni a figyelmedet vásárlás előtt:
- Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot.
- A www.gyogynovenysziget.hu egy internetes áruház, a weboldalunkon található termékleírások a gyártók, forgalmazók, szállítók, valamint publikus lexikonok, szakkönyvek és folyóiratok információi, ezek tartalmáért áruházunk a felelősséget nem vállalja.
- Betegség esetén, az étrend-kiegészítő szedésével kapcsolatosan, kérd ki szakorvosod tanácsát, véleményét.
- Minden esetben figyelmesen olvasd el a termék csomagolásán lévő, illetve a termékhez mellékelt tájékoztatót! A tájékoztatóban szereplő javasolt mennyiségeket ne lépd túl!
- Az étrend-kiegészítők élelmiszereknek minősülnek és bár kedvező élettani hatással rendelkezhetnek, amely egyénenként eltérő lehet, jelölésük, megjelenítésük, és reklámozásuk során nem engedélyezett a készítményeknek betegséget megelőző vagy gyógyító hatást tulajdonítani, illetve ilyen tulajdonságra utalni.